Başvuru Formu

Paket Taxi
dünyasına katılın!

Sizler de kendi işinizin patronu olun!

Yüksek kazançlar Paket Taxi ile mümkün. Paket Taxi hergün büyüyor, hizmet verdiği restoran ve firmalara yenilerini ekliyor. Bu büyüme sürecinde sizlerde aylık gelirinizi minimum 5 katına çıkarabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Başvuru Formunu hemen doldurunuz.

Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
İl
İlçe
Eğitim Durumunuz
Kurye / Kargo tecrübeniz
Doğum Tarihiniz
Eklemek istedikleriniz
Bizden daha hızlılar :(
Çita

En bilinen özelliği hızlı koşmasıdır. Dünyanın en hızlı koşan memelisidir. Aslanlar gibi sürü halinde veya saklanarak avlanmak yerine, yüksek hızının avantajını kullanarak avlanan bir hayvandır. Sıfırdan 120 km/saat hıza sadece 3.1 saniyede erişebilmektedir.

Ramil Guliyev

2017 yılında 100 metre yarışında elde ettiği 9,97'lik derece ile 100 metreyi 10 saniyenin altında koşan üçüncü beyaz atlet oldu. 2017 Dünya Şampiyonası'nda 200 metre yarışında 20,09 luk derece ile 1. olarak Türkiye'ye ilk altın madalyayı getiren isim olmuştur.

Gökdoğan

Gökdoğan hızıyla tanınır; avına doğru yaptığı kendine özgü dalış sırasında maksimum hızının anlık olarak saatte 360 km.’nin üzerine çıkabildiği tahmin edilmektedir. Bu hız gökdoğanı hayvanlar âleminin en hızlı türü yapmaktadır.

Atlantis Uzay Mekiği

Azami hızı saatte 28.290 km olan Uzay Mekiği Atlantis, NASA'ya bağlı uzay mekiği filosuna ait uzay aracıdır. İlk uçuşunu Ekim 1985'te gerçekleştirdi. Atlantis son uçuşunu 8 Temmuz 2011'de yapmış ve NASA'nın mekik programı bitmiştir.

© 2016 - Tüm hakları saklıdır.